Szukasz produktu, który pomoże Ci tworzyć pomoce Montessori samodzielnie w domu i przy okazji lepiej zrozumieć tę metodę edukacji? Karty Naturalnie Montessori to idealna propozycja. Stworzone specjalnie z myślą o rodzicach, dla których ważne jest wspólne spędzanie czasu i kreatywny rozwój dziecka. Karty kupicie w naszym sklepie <klik> wraz z tutorialem.

Dlaczego warto mieć karty Naturalnie Montessori w domu?

To wyjątkowa propozycja na rynku wydawniczym – coś, czego jeszcze nie było. 35 kart zawartych w zestawie to moc inspiracji i konkretne wskazówki jak tworzyć pomoce Montessori z tego, co znajduje się w każdym domu. “Stwórz coś z niczego” – to myśl przewodnia przyświecająca temu produktowi. Dzięki kartom nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, które trzeba wydać na zakup materiałów edukacyjnych. To także sposób na zadbanie o środowisko oraz obudzenie swojej kreatywności w domowym zaciszu.

Jak wyglądają karty Naturalnie Montessori?

Każda z kart zawiera podstawowe informacje dotyczące czasu wykonania pomocy, stopnia trudności oraz umiejętności dziecka, które będą kształtowane. Prowadzą one rodzica lub nauczyciela krok po kroku przez cały proces wykonywania pomocy oraz pokazują sposoby pracy z nimi. Ponadto, każda karta zawiera dodatkowe porady oraz dokładne wyjaśnienie celu aktywności. Na karcie znajdują się także piękne ilustracje, które cieszą oko i wspierają dziecko w samodzielnej pracy.

Produkt oferuje niezwykle wygodną formę korzystania z treści w nim zawartych – jest to książka składająca się z 35 kart. To pozwala w dowolny sposób do nich wracać, szybko znajdować interesujące nas fragmenty i mieć opisy ulubionych aktywności zawsze pod ręką. Z pewnością doceni to każda osoba, która ma kontakt z dziećmi i wie, że w ich towarzystwie trzeba reagować szybko i sprytnie. Karty sprawdzą się w każdej sytuacji i pozwolą znaleźć interesujące materiały dla każdego dziecka.

Przede wszystkim Naturalnie Montessori jest nie tylko zbiorem instrukcji tworzenia konkretnych pomocy, ale również doskonałym przewodnikiem po rozwijających zabawach w duchu pedagogiki Marii Montessori dla dzieci w wieku 1-4 lat. To książka w formie kart, która pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu – a wiemy doskonale, że w dzisiejszym świecie nierzadko go brakuje, zwłaszcza gdy mamy w domu pociechy. Potrzebujesz pomysłów na angażujące zabawy i ćwiczenia wspierające małą motorykę, precyzję czy koncentrację Twojego dziecka? Ten produkt będzie idealnym wyborem.

Co ważne, Naturalnie Montessori sprawdzi się nie tylko w domu, ale również podczas nauczania – na przykład w przedszkolu. Każda osoba zainteresowana metodą Montessori znajdzie w tych kartach mnóstwo użytecznej wiedzy, którą będzie mogła przełożyć na wychowywanie swoich własnych dzieci lub też tworzenie lepszych, ciekawszych, bardziej angażujących zajęć prowadzonych w placówce Montessori.

Napisz komentarz

Dołącz do newslettera

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymanie informacji o produktach, usługach i promocjach od Centrum Edukacji Montessori Katarzyna Szcześniewska.