Seria książek Moi Bohaterowie

Książki na które natrafiłam przypadkiem. Pierwsza o Marii Montessori zakupiona na poczcie, kolejna o Mikołaju Koperniku upolowana w kiosku. Niestety nie są ona łatwo dostępne, natomiast jeżeli macie możliwość kupujcie je w ciemno. My za każdą naszą książkę zapłaciliśmy 6,90 zł i były to najlepiej wydane pieniądze. Zobaczcie sami.

Książki Moi Bohaterowie – gdzie kupić?

Książka o Mikołaju Koperniku jeszcze bardziej nas zachwyciła. Zaczęłam więc poszukiwania kolejnych. Niestety jest już ich w sprzedaży niewiele i często trzeba szukać w kilku miejscach, ale nam udało się zakupić sporą część w jednej księgarni internetowej Tuliszków.

I tak w przeciągu kilku dni poznaliśmy historię wielu wybitnych osób. Książki są bardzo przyjemne w odbiorze, przekazują historię ludzi, którzy dokonali niezwykłych czynów. Język dostosowany jest do małego odbiorcy. Bohaterowie sami opowiadają o swoim życiu już od momentu narodzin, o swojej pasji, dokonaniach. Ich historie pokazują, że byli takimi samymi ludźmi jak my, natomiast ich pasja, talenty i ciąg zdarzeń sprawiły, że dokonali niezwykłych osiągnięć.

Język jakim zostały napisane opowiadania sprawiają, że osoby te w oczach najmłodszych stają się właśnie bohaterami, inspirują do rozwoju własnych zainteresowań, dążenia do celu. Myślę, że te pozycje będą świetne dla dzieci przedszkolnych jak i wczesnoszkolnych.

Napisz komentarz

Dołącz do newslettera

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymanie informacji o produktach, usługach i promocjach od Centrum Edukacji Montessori Katarzyna Szcześniewska.