Piękne książki obok których nie można przejść obojętnie. Książki, które uczą szacunku i miłości do przyrody, pokazują jej piękno i pobudzają wyobraźnie. Autorka Aneta Chmielińska to pedagożka leśna, kobieta z ogromną pasją, która wręcz czaruje nas swoimi opowieściami.

Podcasty dla dzieci Dzikoprzygody

Nasza znajomość rozpoczęła się od podcastów Dzikoprzygody dostępnych na Spotify. To gawędy przyrodnicze pełne ciekawostek i fascynujących przygód. Kojący głos Agnieszki doskonale uzupełnia nasze wieczorne czytanie lub poranną drogę do szkoły. Gdy włączycie jeden odcinek szybko przepadnięcie. Teraz czas na papierową wersję i kolejną wędrówkę tropem tajemnic natury.

Górskie opowieści

40 gawęd przyrodniczych, które przybliżą dzieciom i ich rodzicom fascynujący świat gór. Jak powstały skały, po których stąpamy, co kryją w sobie minerały, jakie zwyczaje mają mieszkające w górach zwierzęta, jak rośliny radzą sobie w tak trudnych warunkach. Autorka zabiera nas do jaskiń i przeprowadza przez górskie potoki. Zachęca do wędrówek latem i zimą.

Dzikie opowieści

Dzikie opowieści to zbiór przyrodniczych gawęd, które zabiorą Cię w podróż przez tajemnice natury. Tej najbliższej, która otacza Cię z każdej strony i tej ukrytej w mikroświatach pod Twoimi stopami. Stworzona tak, byś mógł ją czytać na głos w rodzinnym gronie – niezależnie od tego czy robisz to przy ognisku pod rozgwieżdżonym niebem czy w przytulnym, domowym zaciszu.

Książki możecie kupić tutaj: <klik>

Napisz komentarz

Dołącz do newslettera

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymanie informacji o produktach, usługach i promocjach od Centrum Edukacji Montessori Katarzyna Szcześniewska.